Pokaz prac studenckich

Po egzaminach studenci SKNRD zorganizowali pokaz swoich prac dla wszystkich zainteresowanych. W ramach pokazu zostały zaprezentowane efekty całorocznej pracy w postaci udźwiękowionych filmów fabularnych i animowanych. Dzięki temu spotkaniu wszyscy zainteresowaniu mieli okazję zobaczyć czym zajmują się studenci RD ciągu roku. Osoby, które użyczyły głosu postaciom filmowym miały okazję usłyszeć końcowy efekt kreacji swojego filmowego bohatera…pokaz

Reprezentacja Reżyserii Dźwięku na konferencji AES Berlin 2017

W dniach 20-23 maja reprezentacja reżyserii dźwięku w składzie: Ignacy Przech, Piotr Zarzycki i Adam Mart wzięła udział w konferencji Audio Engineering Society, która w tym roku odbyła się w Berlinie.
W trakcie konferencji studenci mieli okazję wziąć udział w targach profesjonalnego sprzętu audio, uczestniczyli rówież w warsztatach i wykładach, w trakcie których naukowcy z całego świata prezentowali najnowsze osiągnięcia w dziedzinie psychoakustyki i technologii audio. Dzięki uczestnictwu w sesjach studenckich Recording Critiques grupa mogła zaprezentować swoje nagrania międzynarodowemu gronu reżyserów dźwięku.

AES2917Na zdjeciu od lewej: Ignacy Przech, Agata Tabaszewska, Adam Mart, Piotr Zarzycki.
Miło nam poinformować że Agata Tabaszewska (absolwentka reżyserii dźwięku AMFN, obecnie studentka UMCF) zdobyła „złoto” w tegorocznym konkursie nagrań studenckich w kategorii Sound for Visual Media.

Vladimir Kobekin

Studenci Wydziału Kompozycji, Teorii Muzyki i Reżyserii Dźwięku, którzy zdecydują się uczestniczyć w ramach wykładów zmiennych w spotkaniu z kompozytorem Vladimirem Kobekinem (15 maja o 11.00, s.104, St.) zostaną zwolnieni z zajęć.

Dziekan
prof. zw. dr hab. Anna Nowak

Ogłoszenie

Spotkanie studentów Reżyserii Dźwięku
z Zespołem Komisji Akredytacyjnej
odbędzie się 8 maja (poniedziałek) w auli o godz. 13.00.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !

Ogłoszenie

W dniach 26-27 kwietnia studenci Wydziału Kompozycji, Teorii Muzyki i Reżyserii Dźwięku, którzy zdecydują się uczestniczyć w ramach wykładów zmiennych w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Feliks Nowowiejski i jego czasy będą zwolnieni z zajęć.
Pozostali studenci mają obowiązek uczestniczyć w zajęciach zgodnie z planem studiów.

Dziekan
Prof. zw. dr hab. Anna Nowak